To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wyświetlić całą stronę

Maja Kleszcz i Wojtek Krzak we Wrocławiu


Maja Kleszcz i Wojtek Krzak wystąpią w ramach Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze (22 lutego, Wrocław)

Maja Kleszcz
Wojtek Krzak


w ramach:
Ethno Jazz Festival
Muzyka Świata w Starym Klasztorze


niedziela
22 lutego 2015 r.
godz. 21:00


Wrocław
Klub Muzyczny Stary Klasztor
ul. Purkyniego 1

bilety: 35 zł / 25 zł

Maja Kleszcz zaśpiewa w Starym Klasztorze!

Po pierwsze MAJA - charyzmatyczna, świadoma siebie wokalistka, obdarzona głosem, który nie pozostawia obojętnym.

Mimo młodego wieku – tak dojrzała i unikalna, że swoją osobowością zachwyca takich twórców jak John Duigan, reżyser wielu hollywoodzkich filmów, który po usłyszeniu głosu Mai z miejsca zaproponował jej udział w swoim najnowszym filmie "Careless love".

Oszczędna, nie narzucająca się, szczera artystka, która w czasach gdy wszyscy chcą krzyczeć na swój temat, ona mówi szeptem, bo krzyczeć nie chce i nie musi.
Ostatnimi laty bardzo często oglądana w przedstawieniach teatralnych, do których również tworzy oprawy dźwiękowe.


Po drugie MUZYKA - za którą w głównej mierze odpowiedzialny jest Wojtek Krzak, "druga połowa" Mai. Zdobywając wspólnie szlify na najznakomitszych scenach świata, poznając od podszewki muzykę i jej konteksty kulturowe: od Nowego Jorku, poprzez Londyn, po Tokio – Maja i Wojtek skończyli najlepszy z możliwych uniwersytetów. Wszystko to pozwala dziś tworzyć dźwięki pełne świadomych nawiązań do największych tradycji muzycznych świata.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, rezerwacje: bilety@o2.pl