To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wyświetlić całą stronę

Motion Trio - muzyka na trzy akordeony


Motion Trio - muzyka na trzy akordeony (24 marca, Wrocław)

Motion Trio

w ramach:
Ethno Jazz Festival

wtorek
24 marca 2015 r.
godz. 20:00


Wrocław
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
ul. Purkyniego 1

bilety: 100 zł - I miejsca, 75 zł - II miejsca, 45 zł - wejściówki stojące (studenci i uczniowie)

Motion Trio - trio akordeonowe założone w 1996 roku przez Janusza Wojtarowicza - lidera i autora większości kompozycji. Ewenement na europejskim i światowym rynku muzycznym. Wykonując własną muzykę Motion Trio zmienia oblicze akordeonu. Ich koncerty to muzyczne spektakle zawierające akcję i dramaturgię.

Zespół Motion Trio to grupa pod każdym względem oryginalna i wyjątkowa. Ta wyjątkowość powoduje niestety, że większym zainteresowaniem cieszy się zagranicą niż nad Wisłą.

Motion Trio koncertuje na akordeonach, które w ich rękach zmieniają się w instrumenty o niewyczerpanych wręcz możliwościach. W swoim repertuarze nie ograniczają się do klasyki akordeonowej, ale eksperymentują, generując nowoczesne brzmienia i zamieniając swoje występy w misterne spektakle. Coś takiego jest w ich muzyce, że akordeony które, nie ma co ukrywać, nie są instrumentami cieszącymi się jakimś wyjątkowym szacunkiem, przyciągają na koncerty tłumy.

Grali z Bobbym McFerrinem, Michaelem Nymanem, Leszkiem Możdżerem i Tomaszem Stańką.

Koncertowi towarzyszyć będą, opracowane przez Jarosława Migonia, wizualizacje obrazów wybitnego krakowskiego malarza i grafika, Jacka Sroki.Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, rezerwacje: bilety@o2.pl