To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wyświetlić całą stronę

Koncert charytatywny dla Wojtka Przybylskiego


Koncert charytatywny dla Wojtka Przybylskiego (12 maja, Warszawa)
12 maja 2015 o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbędzie się koncert charytatywny dla Wojtka Przybylskiego.Wojtek Przybylski - fot. Agencja Muzyczna PR SA
Wojtek Przybylski,
fot. Agencja Muzyczna PR SA
Wojtek Przybylski, wędkarz
Wojtek Przybylski


Wojtek Przybylski jest reżyserem dźwięku o ogromnym doświadczeniu w nagraniach różnych form i stylów muzycznych. Z Polskim Radiem związany od 1973 roku - przez 25 lat etatowo, a od 1998 zapraszany do współpracy.

Wojtek dokonywał nagrań orkiestr w repertuarze rozrywkowym i klasycznym, m.in.: Orkiestry Polskiego Radia pod dyrekcją Stefana Rachonia, Jana Pruszaka oraz Mieczysława Nowakowskiego, a także big bandów, m.in.: Warsaw Band czy radiowego zespołu Andrzeja Trzaskowskiego. Dla Polskiego Radia rejestrował koncerty i festiwale muzyczne, m.in.: w Opolu, Sopocie, Jazz Jamboree. Nagrywał też muzykę do filmów (m.in. "Vabank"), seriali (np. "Alternatywy 4") i licznych spektakli teatralnych.

Nagrywał większość wykonawców należących do czołówki polskiej muzyki rozrywkowej, zespoły i solistów rockowych, folkowych, jazzowych, w tym m.in.: pierwsze kultowe nagrania zespołów Perfect, Maanam, Republika, Kult, Kazik oraz artystów tej miary co Wojciech Karolak, Zbigniew Namysłowski, Tomasz Stańko, Włodzimierz Nahorny, Henryk Miśkiewicz, Piotr Wojtasik, Jacek Niedziela, Andrzej Jagodziński. Ostatnio pracował nad nową płytą zespołu Zakopower.

Uzbierała się długa lista nazwisk osób, z którymi Wojtek spotkał się z w studiu i nie sposób wymienić wszystkich, ale podkreślić trzeba Jego życzliwość dla wszystkich wykonawców i zaangażowanie podczas pracy. Teraz Wojtek potrzebuje naszej życzliwości, serca i zaangażowania. Dlatego gramy i czekamy na wrażliwą publiczność.Koncert charytatywny dla Wojtka Przybylskiego (12 maja, Warszawa)W koncercie udział wezmą:

:: EWA BEM,
:: TOMASZ STAŃKO,
:: ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,
:: ZBIGNIEW WODECKI,
:: JUSTYNA STECZKOWSKA,
:: EDYTA BARTOSIEWICZ,
:: KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI,
:: T.LOVE,
:: KAZIK,
:: KULT,
:: KNŻ,
:: R.U.T.A.,
:: FISZ, EMADE TWORZYWO,
:: PERFECT,
:: LADY PANK,
:: ROBERT GAWLIŃSKI,
:: KAPELA ZE WSI WARSZAWA

Bilety w cenie 100 zł do kupienia na stronie sklep.polskieradio.pl oraz na godzinę przed koncertem w kasie studia.

22 1440 1101 0000 0000 0325 8057 WOJTEK PRZYBYLSKI – to nr konta Polskiej Fundacji Muzycznej na które można dokonywać wpłat dla Wojtka Przybylskiego.