To jest tylko fragment strony.
kliknij tu aby wyświetlić całą stronę

4. Warszawski Przegląd Kapel i Muzyków Ulicznych,
a na deser - Warszawska Orkiestra Sentymentalna


4. Warszawski Przegląd Kapel i Muzyków Ulicznych, a na deser - Warszawska Orkiestra Sentymentalna, Folkowo Bemowo (niedziela, 9 czerwca, Warszawa)

4. Warszawski Przegląd Kapel i Muzyków Ulicznych
oraz
Warszawska Orkiestra Sentymentalna

niedziela | 9 czerwca |
koncert: godz. 19:00 | bilety: wstęp wolny
Przegląd Kapel i Muzyków Ulicznych: godz. 11:00 | w ramach cyklu: FOLKOWO BEMOWO
AMFITEATR "BEMOWO" w Parku Górczewska (ul. Raginisa róg Kryształowej), Warszawa
Ostatnie przed wakacjami FOLKOWO/BEMOWO zaprasza na wielką, całodzienną imprezę do Amfiteatru na Bemowie.

Odbędzie się 4-ty już Warszawski Przegląd Kapel i Muzyków Ulicznych, a wieczorem zagra bijąca rekordy popularności Warszawska Orkiestra Sentymentalna.
4. Warszawski Przegląd Kapel i Muzyków Ulicznych

Już od godziny 11-tej organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy kochają muzykę i grają ją na ulicach, skwerach, w przejściach podziemnych czy stacjach metra. Nie ważne są style, czy też muzyczne gatunki - liczy się pasja i autentyczność.

Chętni do wzięcia udziału w Przeglądzie powinni przygotować krótki, 15 minutowy blok utworów i zgłosić się do organizatorów. Mogą to być kompozycje własne lub covery, wykonywane solo lub w większych składach. Zgłoszenia należy wysyłać do soboty 8-go czerwca na adres: warsztaty@bemowskie.pl. A ci, którzy zdecydują się w ostatniej chwili, mogą zgłosić się do Amfiteatru na Bemowie w niedzielę o godzinie 10-tej.

Potem już tylko konkursowy występ, który rozpocznie się o godz. 11-tej. Występy artystów będzie oceniało profesjonalne jury, a na zwycięzców czekają finansowe nagrody i wyróżnienia.

Laureaci trzech pierwszych miejsc zagrają swoje konkursowe programy na wieczornym koncercie, poprzedzając występ gwiazdy wieczoru: Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.


Warszawiaki
Warszawiaki
WARSZAWSKA ORKIESTRA SENTYMENTALNA

Formacja od początku swojej kilkuletniej działalności jest zauroczona cudownym, muzycznym światem międzywojnia. Dzięki nim możemy poczuć czar i finezję tamtych rewii, kabaretów i filmów. Warszawska Orkiestra Sentymentalna zabiera słuchaczy w magiczną podróż do czasów, gdy na największych scenach grało się niezapomniane kompozycje Henryka Warsa czy też Jerzego Petersburskiego, kiedy śpiewali Adam Aston, Wiera Gran, Mieczysław Fogg i Hanka Ordonówna.

Młodzi artyści Orkiestry z pasją, ale i ogromnym pietyzmem kontynuują muzyczną tradycję tamtej epoki, zachowując jej naturalny, ponadczasowy styl i urok. Bardzo subtelnie, z ogromną klasą, nasycają dawne dźwięki współczesną wrażliwością muzyczną. Tworzą autorską, barwną opowieść o czymś bezpowrotnie minionym, ale także o niezbywalnych wartościach, które trwać będą zawsze.Warszawska Orkiestra Sentymentalna
Warszawska Orkiestra Sentymentalna